Jdi na obsah Jdi na menu
 


Různé

25. 3. 2007
1.Rodinka leží na pláži a užívá si léta. Najednou tatínek dostane chuť na maminku, tak se zabalí do deky a dají se do práce. Po chvíli se synek ptá tatínka: "Tatínku co to děláš?" A tatínek mu řekne: "Pumpuju maminku aby se nám neutopila až půjde do vody." "To je dobře" odvětí synek "včera ji pumpoval pan plavčík a ještě jazykem zkoušel jestli neutíká vzduch.

2.Jde takhle slepec a spokojeně si ťuká s hulčičkou o zem.Najednou nad ním letí vrána a říkasi hele slepec nic nevidí atak ho poseru!!! Tak ne něj pustí bobek ale on se mu vyhne, zkouší to znovu ale on se tomu zase vyhne.Tak si zavolá kamarádku a skouší to obě ale bez výsledku a tak pozvou celé hejno a všechny to skoušejí ale on setomu vždycky nějak vyhne!! A co z toho plyne?? Že slepý hovno vidí!!

3.Přijde holčička do obchodu a prodavač se jí ptá:"Copak bys chtěla holčičko. "A ona odpovidá:"Kondom." "Vždyť ti ještě teče mlíčko po bradě." "To není mlíčko..."

4.Loupeživý rytíř znásilní jeptišku. Když je po všem, začne mu jí být líto a ptá se: "A co budeš teď dělat?" "Půjdu za matkou představenou a řeknu jí, že jsem byla třikrát znásilněna", odpoví jeptiška. "Jakto třikrát, vždyť to bylo jen jednou!", diví se rytíř. "Ty už nemůžeš?", ptá se zklamaně jeptiška.

5.Jsou dvě blechy na jedné straně zadku a jedna říká druhé, jestli to teď nepřeskočíme, tak jsme v prdeli.

6.Napric Austrálií skáce klokan, po kazdých 100 metrech se zastaví, z jeho vaku vykoukne tucnák a blinká. V Antarktide sedí ve skupine tucnáku malý klokánek, obcas kýchne a zamumlá: "Zasraný výmenný pobyty..."

7.V radiu hlásí: ˝Na dálnici 365 jede bláznivý řidič v protisměru, jde zřejmě o blázna, prosím neznervozňujte ho.˝ Rádio poslouchá velice netrpělivý řidič a nadáva: ˝Jeden??? Tady jedou v protisměru všichni.˝

8.Dědeček, babička a vnučka jdou k vodopádu prát prádlo. Když jsou uprostřed práce, utrhne se kus skály, spadne na babičku a zabije ji. Dědeček na tu spoušť chvilku zírá, pak se obrátí k vnučce a povídá : "Jo, vodní kámen to je prevít, ten nám rozbil i pračku."

9.Jeptiška stopuje na silnici do Plzně a chytne mladýho kluka. Během jízdy se kluk osmělí a položí ji ruku na koleno. Jeptiška na to: "Žalm 12, verš 5." On se lekne, nnechá toho a v Plzni ji vysadí. Když přijde domů, otevře bibli, nalistuje žalm 12, verš 5 a čte: "Jsi na správné cestě."

10.Sedí tři vyhladovělí studenti v pokoji na kolejích a jeden navrhne: " Co takhle začít chovat prase?" "Co ten smrad, ta špína?" "Si zvykne..."
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář