Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vodnář

23. 3. 2007

Vodnář

Láska

Na začátku roku se asi budete chtít více ukazovat v okolí svých přátel. Proto si vyhlídněte někoho blízkého, nebo si ve stávajícím partnerství vytvořte důležitější postavení. Potřebujete přítele, nejen sexuálního partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, dost si užijí jejich citlivosti, i když to navenek nedají znát. U některých se lépe rozvinou vztahy se zahraničím, proto nebudete váhat masivně chatovat s možnými milenci. Říjen je měsíc, kdy byste se měli hodně pobavit, v červnu budete rádi zažívat hodně sexu.

Zdraví

Bude záviset na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon trochu přehánět, proto by se to mohlo odrazit i na funkci organizmu. Stres může narušit nervovou, ale i cévní soustavu, hrozí operace. Vyhýbejte se jídlům z pytlíku a jezte zdravější a čerstvé potraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou, dobře se kontrolujte. Saturn i Uran vám přejí ve zlepšování fyzické stability, hodně posilujte a procvičujte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a větší problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat rychlost. Jinak máte šťastný rok.

Práce

Budete hodně pracovat, ale bude vás to i tak bavit. Nemálo z vás se vydá do zahraničí na zkušenou. Pokud pracujete pro nadnárodní firmy, můžete najednou vydělávat lépe, než jste čekali, taky se novš poučit a vlastně dovzdělat, což vás zajímá. Pozitivní Jupiter a Uran to jasně říkají. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v potravinách, zdravotnictví a v řízení druhých, o to je to příznivější. Naučíte se je lépe vést a podporovat tak tým. Širší množství známých, tento rok získaných by vám mělo vydržet i nadále.

Peníze

Kterýmsi z vás se nečekaně zvýší platy, hlavně pokud se dokážete pohybovat mezi klienty a kolegy a mít dostatek kreativních nápadů. Protože platy u cizích firem díky exportu a importu jsou vyšší, můžete si taky víc dovolit. Nenakupujte v dubnu a srpnu jakékoliv materiály, jinak si přikupte domácí techniku, budete ji více potřebovat. Auto na leasing a nová hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu do toho vstupte, jestli můžete. Moderní trendy vám vyhovují, přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo okolí.