Jdi na obsah Jdi na menu
 


Váhy

23. 3. 2007

Váhy

Láska

Především v citové oblasti budete mít tento rok štěstí. Díky vlivu Jupitera můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením, Luna přeje seznamování ve společnosti a přes členy rodiny. Už leden by mohl být plný vydatného sexu a radovánek, Venuše to jasně ukazuje. Díky vlastní výmluvnosti a cestám pak získáte zajímavé partnery, možná i ze zahraničí. V listopadu budete pro partnery hodně důležití, užijete si jejich neustálého zájmu. Tento rok využijte pro větší míru zábav a kultury, než v tom minulém, upracovaném a smutném období.

Zdraví

Pokud jste nervóznější, odráží se to hlavně na špatné funkci vylučovací soustavy. Proto se naučte vyhýbat stresům tím, že se vždy před spaním uvolníte, jógou nebo Silvovou metodou. Jupiter i Uran naznačují, abyste už v únoru začali cvičit v hale, nebojte se víc plavat a chodit na masáže končetin. Hlavně svaly na krku a kolem beder musí být lépe uvolněny. V červenci si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav nohou, nedělejte extrémní sporty. Běhání vás začne bavit na podzim, což je dobře, potřebujete pravidelné cvičení pro funkci srdce.

Práce

Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání spojené s kontaktem s klienty. Jako recepční, lidé v telekomunikacích nebo P. R. agenturách se můžete lépe zapracovat. Výuka jazyků může mít rychlý spád a vy pochopíte, že vám chyběla jen častější konverzace. Jupiter i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené s cestováním, kulturou a zábavou vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte dobře. Nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, jak třeba zjistíte.

Peníze

Patříte sice ke skromným lidem, ale potřebujete lepší odměnu kvůli spokojenosti blízkých. Snažte se vše pořádně zdůraznit a vyjednat si výhody. Vůbec vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se hodně zvýší. Nebojte se dost vydělávat v červenci a srpnu, protože tak nemálo získáte, když druzí mají dovolené. V listopadu si už můžete koupit i luxusnější zboží, dárků bude pro tento rok víc. Jupiter i Pluto se tváří pozitivně na kvalitní kontakty i schopnost dělat společníky ve firmách, vyděláte tak.