Jdi na obsah Jdi na menu
 


Střelec

23. 3. 2007

Střelec

Láska

V tomto roce byste mohli být o hodně sebevědomější a otevřenější ke druhým než minulý rok. Možná ale začnete díky Uranu rozchodem. Jste jinak plní naděje a optimismu. Vůbec budete mít štěstí, i v lásce. Především pánové budou jednoduše dobývat citlivé ženy ze svého okolí. Postavení Jupiteru naznačuje, že najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat, nový partner určitě. Venuše naznačuje, že v březnu nebo dubnu přijde dobrá milostná příležitost, cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených u moře. Zažijete hodně radosti a vtipných situací, i rychlého sexu s náhodnými partnery.

Zdraví

Především sport a pohyb vám umožňují načerpat novou sílu a zdraví, to vám plně vyhovuje. Minulý rok jste se asi potýkali s chronickými problémy organizmu, ale tento vám vyhovuje dostatek pohybu a optimistická nálada, ta určitě. Jupiter i Mars vám tak zabraňují, abyste podléhali náhodným nemocím, problémy téměř nepřijdou. Jen možná oparace cév a jater. Snad jen v červnu a červenci pozor na stav stehenní oblasti, mohli byste si přetrhnout svaly a taky na hlavu. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehké atletice. Nepijte příliš.

Práce

Konečně máte šanci se plně realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem objevíte úspěch. Jen pozor na problémy s technikou. Březen vám dá příležitost, jak začít něco znovu a velmi prozíravě z hlediska peněz, Mars vás podporuje, stejně tak Pluto a Jupiter. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní osobnosti a funkčním týmem. Na konci roku všechno už jenom potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte, nechejte si kontrolovat účty.

Peníze

Čím dál tento rok postupuje, tím víc je možné, že vyděláte hodně peněz. Jupiter vás přímo žene do šťastných situací, ale máte je sklon prohospodařit, proto si dejte pozor a snažte se je ukládat. Především v exportu zboží a díky cestovním kancelářím vyděláte dost, v červnu taky díky společníkům a kolegům, jen v září musíte dost zabrat, abyste neztráceli. Pluto má ale pevný vliv, který bohatství jen stupňuje. Máte proto náladu na nákup luxusního zboží před Vánoci.