Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štír

23. 3. 2007

Štír

Láska

Tento rok se do všeho dostanou různé majetkové otázky, do vašich vztahů s partnerem taky. Nezdá se, že byste byli stvoření pro manželský život, ale dlouhodobá vazba mezi Saturnem a Plutem vás možná donutí legalizovat své vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální měsíce. Jinak v tomto roce příliš sexuálně výbojní nebudete, spíš se můžete snažit potvrzovat si funkční vztahy mezi vámi a rodinou. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, hlavně prarodiči, kteří vám vždy dobře poradí. Máte smysl pro tradice.

Zdraví

Budete se muset dobře postarat o nervovou soustavu, především v oblasti krku a hrudníku. Květen ale jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si častěji dělat masáže a hlavně zábaly ve střední oblasti těla. Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy za gynekologem. V srpnu půjde o praktické záležitosti, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel na stehnech! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby, jezděte po vyznačených trasách.

Práce

Více z vás bude pracovat v dopravě a logistických firmách, taky v exportu a importu zboží obecně. Bude se to týkat strojního zařízení, ale stále častěji i zajímavých přírodních a potravinářských produktů, hlavně na jaře. Můžete více podnikat v mase a uzeninách, rozumíte mu dobře. Pro úspěch potřebujete pracovat především o letních prázdninách, tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostalo. Nevěnujte se ale příliš riskantním, fyzicky náročným povoláním. Finanční správa nebo management v oblasti ochrany materiálu a surovin vám bude víc vyhovovat.

Peníze

Zdá se, že můžete mít šanci si pořádně vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu s komoditami, nemovitostmi a výměně zboží. Hlavně díky bankovním produktům získáte osobní jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních bank. Snažte se nakupovat více potravin než přístrojů, taky něco investovat do starožitností, může se vám to vyplatit během celého roku, jak říká Pluto, Jupiter, ale nakonec i výrazná síla Saturnu. Budete se cítit bohatší a úspěšnější než dřív.