Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ryby

23. 3. 2007

Ryby

Láska

Tento rok na ní tolik času mít nemůžete, Neptun vám spíš přidělává problémy, ostatní planety taky nevypadají pozitivně. Musíte si hlavně vylepšit vztahy doma, i když často budete chtít jezdit na výlety, zkrátka pryč a taky navštěvovat milence. Květen nebo červenec může být dobrým měsícem na nalézání nového a dobrého vztahu, ale ten pak nemusí trvat příliš dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli své příznivě fungující vztahy, které máte s blízkými do této chvíle.

Zdraví

Vaše situace je trochu podivná, dávejte si dobrý pozor na stav kostí, především na nohách. Častější rýmy a katary sliznice musíte zahánět, jezte více ovoce a přijímejte vitamín C a minerály. V červenci hodně plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, jinde narazíte na hodně bacilů. Na podzim budete oslabení díky pracovnímu stresu, dieta vám pak pomůže lépe, než byste sami čekali. Zajímejte se více o power jógu a jiné posilující a uklidňující zdravotní cvičení, na vaší práci to bude hned znát. Umíte se soustředit při meditaci.

Práce

Vaše zaměstnanost je tento rok zvlášť pro váš charakter a sílu enormní, hodně z vás si vyzkouší situaci v zahraničí, jiní budou pomalu stoupat na pracovním žebříčku. Ale jenom na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry a lékaři jistě podlehnou vábení lepších podmínek, stejně jako inženýři nebo umělci. Nebraňte se takové zkušenosti, především pokud ovládáte cizí jazyky, na cesty se vydejte nejlépe v březnu nebo červenci. Jinak můžete být úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější, připravte se na lepší jednání.

Peníze

Těch budete potřebovat dost, ale zdá se, že si je vypracujete a nezískáte znovu jako dar nebo dědictví. Objevte víc předpokladů pro získání a udržení zajímavých postů, potom umíte být pohostinní a štědří pracovníci. Vaše nápady ve službách nebo reklamní oblasti budou dobré a výdělečné, ale značný příjem si vyžádá problém ve vašich rodinných vztazích. Měli byste objevit nové možnosti investic, především ve farmacii nebo při správě salónů krásy a řemeslných dílen. V listopadu můžete trochu rozhazovat a pracovat na nových možnostech.