Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rak

23. 3. 2007

Rak

Láska

Na začátku roku budete dost závislí na pracovitém partnerovi a snad i proto často sami. Můžete taky být až příliš přitažliví pro vaše nadřízené, především cizího původu, kteří o vás mají sexuální představy. Dejte si proto pozor na vyzývavost oblečení. V květnu si vybírejte milence nebo partnery víc podle svých potřeb. Díky Venuši budete raději, pokud se z nezájmu probudí milovaný partner. Před koncem roku můžete prožít silný uragán vášní, které vás umí dostatečně naplnit.

Zdraví

Na začátku roku asi nebudete mít chuť na jídlo, takže musíte čas využít k dietám. Bez vydatného jídla ale dlouho nevydržíte. Chronické problémy se žaludkem a zažíváním musíte řešit brzy, konec zimy vám nepřinese jistotu. Jen výjimky mezi vámi ale budou potřebovat operaci. Můžete se však jednoduše zranit při nakládání s ostrými předměty ve vašem domově, Mars a Saturn varují. Hlavně v říjnu ale budete svěžejší, choďte pravidelně plavat nebo do sauny, odeženete tak spoustu bacilů. Problémy s plicními sklípky řešte nejdřív bylinnými preparáty.

Práce

Nezdá se, že byste měli v zaměstnání vyniknout, spíš se budete muset naučit lépe jednat s klienty. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, jako je prodej po domech, hotelnictví nebo restauratérství, musíte si dát pozor své chování a nepřizpůsobivost. Může vás to stát i kvalitní místo. Především ke konci března budou problémy. Štěstí naopak budete mít celý rok díky znalosti cizích jazyků, jak říká Jupiter. Dost získáte, pokud jich umíte víc, nebojte se víc sebeprezentovat, především v říjnu a listopadu. Pak zažijete lepší odměny.

Peníze

Tento rok budou mít až příliš rychlý oběh, proto si dejte pozor, jak s nimi pracujete a kam je ukládáte. Umíte si najít příznivé partnery pro podnikání. I vaši příbuzní víc pomůžou, hrozí ale menší loupeže, peněženku mějte dobře schovanou. Nebojte se o penězích jednat s finančními odborníky, protože vám to pomůže, jak to sami nečekáte. Především na podzim si peníze umíte užívat, Pluto je však striktně proti rozhazování. Postupujte obezřetně a neobelhávejte stát na daních.