Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panna

23. 3. 2007

Panna

Láska

Už leden uzkazuje, že se dost napracujete, hlavní vaší snahou je proto upevnit vztahy v zaměstnání. Venuše vypovídá, že už začátek roku může být s kolegou zajímavý. Jinak jste skromní a vaše nervozita, stres se přenáší i na partnera. Především březen a červen bude problematický na rozchody, věnujte se mu v těchto měsících. Pokud chcete rozvinout zajímavý milostný vztah, vydejte se v květnu nebo prosinci na hory, potkáte zajímavou osobu. Nesouložte příliš s cizinci. Víc si vás oblíbí vaši rodiče, častěji za nimi choďte.

Zdraví

Máte s ním problémy, protože hodně pracujete a málo odpočíváte, taky příliš sedíte. Dejte si pozor, abyste v březnu nepřijímali příliš antibiotik a prášků! Mohly by narušit vaši imunitu i funkci lačníku a tračníku. Zeleninu jako česnek nebo cibule a přírodní látky ve formě bylin užívejte pro posílení organizmu častěji. Podle všeho se v květnu můžete cítit šťasně, proto cestujte a putujte. Na konci léta nepřehánějte v zaměstnání, jak naznačuje Mars, ale naučte se nová dýchací cvičení na bázi jógy. Přes rok příliš neplavte v bazénech, hrozí vám plísně.

Práce

Vaše pracovní schopnosti jsou enormní, ale připadá vám, že se musíte neustále obhajovat. V kancelářských profesích a ve vyučování vám hrozí problémy. Ale podle vazeb planet Merkuru, Saturnu i Marse se zdá, že budete úspěšní, pokud nepracujete doma. Dokonce se v kurzech naučíte lépe vyjadřovat své myšlenky a prezentovat vlastní schopnosti. Proto se hlavně na jaře snažte víc dokazovat, do jaké míry jste silní. Na podzim už budete moudří a posilovat svou pozici, nebojte se nabrat zkušenosti v cizině.

Peníze

Víte, že musíte především stereotypně pracovat, i když vám zaměstnanecký poměr moc nevyhovuje. Ale dává vám hodně jistoty, nepřipravujte se o ně. Jako jedni z mála budete mít po Vánocích peníze, abyste nakupovali s výhodnou slevou, pořizujte si všechno možné. V květnu se vydejte na chvíli za hranice, dosáhnete zisků při nákupu i prodeji zboží. Víc vyděláte taky na schopnosti přesvědčovat, jako pojišťovací agenti nebo auditoři nemáte větší konkurenci. Účty tak půjdou do plusových čísel, ale nevydávejte příliš za domácnost, hlavně jídlo.