Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lev

23. 3. 2007

Lev

Láska

Tento rok byste měli najít dost milých osob, hlavně muži žen. Díky postavení planety Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vazbách s cizinci a na dálku. Prožijete dost potěšení, i v rámci dárků. V únoru to vypadá na partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních. V dubnu můžete blízké citově zanedbávat, proto se dočkáte lidsky nečekaných reakcí. Srpen a září by ale mělo být plné skoro oslnivé lásky, tolerance a návratů partnerů, kteří se rozešli. Budete zářit jako slunce, vaše srdečnost potěší nejednu duši.

Zdraví

Tato zima je na vás tuhá a především únor bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i srdci a tepnám. Nebojte se jezdit víc na běžkách nebo cvičit v posilovně a při aerobiku. V červnu bude dobré, abyste se vydali s blízkými do lázní, pokud je to možné. V listopadu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci u strojů a ve vrcholovém sportu. Díky Jupiteru to ale vypadá, že se větším problémům tento rok umíte úspěšně vyhnout, máte štěstí a schopnost posílit celý organizmus.

Práce

Podle postavení planet se zdá, že se pro vás práce stane větším potěšením, aspoň trochu. Vsaďte na své kontakty a přející kamarády, o hodně si polepšíte hlavně díky organizačním schopnostem a kreativitě. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám práce lehce od ruky. Jestli pracujete v restauraci nebo zábavním podniku, hodně vyděláte. Luxusní a drahé předměty se budou taky lépe prodávat. Firmy, obchody a provozovny zakládejte především v druhé půli srpna a na začátku prosince.

Peníze

Lepší finance byste mohli získat díky stykům ve společnosti, ale především díky vlastní kreativitě a nápadům. Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete víc vydělávat i jako manažeři a organizátoři práce. Nebojte se s důvěrou investovat v cizině, máte předpoklady, aby se vše hnulo správným směrem. Moc nenakupujte zboží v měsících květnu a listopadu, jinak buďte velkorysejší než minulý rok. Máte potřebu nějak odškodnit svou rodinu, společná dovolená na počátku srpna se proto vyplatí se vším všudy. Můžete nečekaně vítězit v sázkách.