Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kozoroh

23. 3. 2007

Kozoroh

Láska

Tento rok začnete spíš zaměření na jiné věci, než je láska. Přece jenom ale pozitivní vazba mezi Saturnem a Plutem znamená, že jste objevili někoho, kdo vám může zůstat na dlouho blízký a především věrný. Proto se snažte ho udržet, už proto, že je tak dobrý v sexuální oblasti, dokáže vás hodně uspokojit. Krásný bude především květen, v té době buďte i vy aktivní v lásce a vzájemném přibližování se s potencionálními milenci. V září se jistě vydejte na dovolenou, která by mohla být záležitostí vašich snů, užijete si dostatečně.

Zdraví

Tento rok budete nemocní a pokud máte chronické problémy s kostmi nebo kůží, chraňte se. Především na stehnech a nohách půjde o větší problém, svěřte se do plné péče odborníků. Potřebovali byste lázeňské prostředí, nejlépe někdy zjara a na horách, kdy se vše může dobře hojit. Chvíli se vám v srpnu nebo řijnu může zdát, že se díky vašemu aktivnímu postoji zdraví vylepšuje. Chraňte si taky duševní zdraví i bohatství a příliš nejezděte automobily po přecpaných silnicích, kvůli exhalacím. Pluto vám umožňuje, že vás vše nakonec posiluje.

Práce

Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni ve správě cizího majetku, pojišťovnách nebo velkých energetických závodech a rafinériích, udělali jste správně. Můžete pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste očekávali. Taky můžete lépe nakládat s nemovitostmi a prodejem větších předmětů. Nemoci a problémy blízkých vás však mohou brzdit. Pro příští rok si klidně zvolte účetní povolání, bude stejně výhodné. Zdá se ale, že někteří z vás na jaře a podzim upadnou do nicnedělání.

Peníze

Tento rok máte jistotu ve stálých příjmech díky svému postavení, vše vám chodí s velkou pravidelností na účet. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci závislí na šéfově benevolenci v oblasti benefitů. Chtěli byste více získávat z nějakého dědictví, ale nějak není možné ho plně užívat, příští rok by měl být už vydařenější. Nekupujte předměty do domácnosti v březnu, Mars vám udělá problémy, stejně jako i Venuše na podzim. Máte před sebou vidinu jistého růstu, proto jste ochotni se na čas omezit.