Jdi na obsah Jdi na menu
 


Býk

23. 3. 2007

Býk

Láska

Na začátku roku budete dost ovlivněni prací a vyděláváním peněz, proto si vztahů příliš neužijete. Začátkem dubna se ale díky vládnoucí planetě dočkáte spokojenosti ve svém stabilním vztahu, který vás naplňuje. Od poloviny července do půle srpna byste měli pobývat hlavně na chatě nebo u moře, zažijete nové milostné možnosti. Stejně tak i v měsíci říjnu budete erotice a sexu otevření, bude se o vás zajímat i kolega, pozor ale na rozchody s vašimi stabilními partnery, nesli byste to jako svou vlastní vinu poměrně dlouho.

Zdraví

Už v únoru si musíte dávat dobrý pozor na krk a průdušky, především astmatici a alergici mezi vámi. Zima v té době nebude mírná, vládnoucí planeta i Jupiter varují. Na jaře, kdy míváte nejvíc síly a vitality, byste měli běhat a chodit na procházky, potřebujete zlepšit svou motoriku díky jízdě na kole, svaly by vás potom více bolely. Na začátku léta budete unavení následkem viróz, váš krevní tlak se neukáže jako stálý. V listopadu pozor na zlomeniny kostí na pažích a ramenou, které vám způsobí někdo jiný. Omezte proto náročné silové sporty, ani neposilujte.

Práce

V lednu budete mít dost práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači nebo nové techniky při manuální práci, ale podle všeho budete potom dělat lukrativnější činnost než doposud, vyplatí se vám to. Máte i víc kreativity. Ti z vás, kteří v sobě neobjevili obchodníky, by to měli změnit už v dubnu. Zajímavé výdělky čekejte na podzim, především v nákupu a prodeji komodit nebo zboží do domácností. Bankovnictví nebo reality jsou obory pro vás vhodné, přijdou k vám možnosti, jak ukázat schopnosti.

Peníze

Od začátku ledna vám bude vynášet především vaše postavení, které jste si vydobyli během minulého roku. Pluto vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale jednejte pomalu a strategicky. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat vyšší peněžní částky na pojištění nebo nákup realit. Letní dovolenou si kupujte na přelom července a srpna, udělají vám dobře pláže i hory. Na podzim nedávejte příliš mnoho peněz partnerovi, dětem nebo příbuzným, rychle je utratí. Osoby v pubertě nuťte do brigád.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář