Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blíženci

23. 3. 2007

Blíženci

Láska

Už v lednu se vám ukáže, že láska vzniká kdekoliv a jakkoliv. Nevyhnete se hlavně cizincům. Ženy mezi vámi budou pro tento rok obzvlášť citlivé a vnímavé, ale taky přímo vázané na partnery. Všichni se musíte víc věnovat druhým, i se schopností se obětovat. Až v listopadu si lásku a sex užijete plnými doušky, proto se na to připravte. Pluto i Venuše vám možná přinesou sexuálně značně disponovaného partnera, který by měl být vnímavý. Možná se toto všechno projeví u vašeho stávajícího partnera. Jeho milostná rafinovanost vás potěší.

Zdraví

Už ze začátku roku musíte cvičit, stačí ale běh nebo míčové hry v tělocvičnách, klidně si pořiďte rotoped. Nesmíte jen tak zahálet, jak říká Merkur i Jupiter, naberete tak svaly a lépe můžete pracovat. V dubnu budete mít problémy s nohama, proto si je často masírujte. Potřebujete delší pobyt v přírodě, hlavně v červnu, jinak se může zhoršit stav vaší dýchací soustavy. Na konci srpna si můžete postěžujete na pohybové problémy. Určitě pijte méně alkoholu, odrazilo by se to brzy na stavu vašich jater i slinivky, tračník taky všechno nevydrží!

Práce

Potřebujete kvalifikovanější práci a protože jste učenliví s přizpůsobiví, zapište se do všech kurzů, které vám nabídne vaše firma. Budete mít problém používat cizí jazyky a především v březnu vám Merkur i Jupiter nastíní, co udělat. V červnu a červenci se budou mít lépe obchodníci, prodejci a řidiči, stejně tak ale zažijou štěstí studenti, skvěle zvládnete zkoušky. Pokud pracujete pro zahraniční firmy, čekejte hodně nedorozumění. V září a říjnu si budete užívat odpočinku a volnější pracovní doby.

Peníze

Vaše příjmy nejsou vždy pravidelné, proto byste se měli především v březnu zamyslet, jestli nechcete změnit zaměstnavatele. V dubnu vám rádi pomůžou vaši kamarádi. Důležitý pro vás může být hlavně podzim, kdy víc vyděláte díky pozitivním vazbám s lidmi, které znáte už dlouho. Musíte být vydatně pracovití a přesní, jak říká Merkur i Venuše a hlavně se nespoléhejte na štěstí, jak se vyjadřujeje vazba Jupiteru. Pro výdělek nejezděte do zahaničí, ani nespoléhejte na partnerovy konexe. Velký vliv budou mít kolegové.