Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beran

23. 3. 2007

Beran

Láska

Tento rok prožijete docela rozporuplně. Chcete na lidi působit jako výjimečné typy, ale nedokážete být příliš citliví vůči blízkým. Budete trochu přehlížet jejich lidské potřeby. Od března díky vlivu vládnoucí planety budete vášniví, ale spokojíte se se slabšími city. Chcete fungovat více kariérně a oblast lásky to zasáhne. Uran ale touží po změnách a větší blízkosti s partnery, se kterými si máte co říct, takových není nikdy dost. Jste taky duchovně otevřenější. Dost partnerů můžete potkat na pracovních cestách. V sexu se vám bude dařit v dubnu a na přechodu srpna a září, i před Vánoci, vždy jste přeborníky.

Zdraví

Tento rok se musíte vyhýbat virovým onemocněním a nečekaným komplikacím s bakteriemi. Především v listopadu a prosinci můžete mít oslabený organismus. Kromě masa jezte hodně vajec, ryb a zeleniny, bude to důležité. Chronické problémy se zuby nebo ušima musíte řešit už v únoru, ale díky vlivu vládnoucí planety i Venuše se situace brzy zlepší. V červenci varuje Merkur i Uran před rychlou jízdou autem, budete mít sklon k mikrospánku, pozor na alkohol! Kdybyste si pro relaxaci na horách nebo u moře zvolili měsíc říjen, bylo by to nejlepší.

Práce

Situace nebude příliš jistá, podle všeho to vypadá, že především pracovníci průmyslových odvětví budou mít problém s nepříliš velkou pravidelností platů. Vládnoucí planeta ale říká, že když se aspoň na čas vydáte do zahraničí nebo dál od domova, výsledek bude jistější a vy šťastnější, i díky Jupiteru. Hlavně převoz produktů, materiálu nebo obchod s kovem a elektronikou vynese více peněz. Především květen a červen je příznivý aktivním pracovníkům marketingu. Na konci roku pracujte doma.

Peníze

Jejich výše na vašem účtě se bude odvozovat od vaší pracovitosti a ctižádostivosti. Podle Pluta to vypadá, že se sice musíte osobně omezovat, ale v červnu a červenci budete mít výdělky jistější a taky vyšší. Pokud máte akcie ve podnicích přes suroviny a komodity, index půjde nahoru. Měli byste uvažovat o nákupu stavebních pozemků, ale ne přes realitní kanceláře. Ke konci roku se dostanete do určité finanční závislosti, přesto jí díky Jupiteru překonáte.